עו”ד עדו שפרלינג- חבר לשכת עורכי הדין משנת 2004. בוגר משפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (LL.B) במסלול המשולב עם התמחות בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה.

עדו שפרלינג עבד במשרדים המובילים בארץ בתחום הליטיגציה (ייצוג וניהול סכסוכים בערכאות משפטיות). במהלך השנים טיפל עו”ד שפרלינג בתיקים רחבי היקף ומשמעותיים בתחום המשפט האזרחי- מסחרי לכל גווניו.

כבעל ותק ומומחיות ביצוג והופעה בכל הערכאות בארץ לרבות בוררויות וטריבונלים שיפוטיים שונים צבר עו”ד שפרלינג ניסיון רב, ממנו נהנים כיום לקוחות המשרד.

משרדנו הינו משרד בוטיק ייחודי, המשלב ידע עשיר וניסיון בענפי המשפט השונים עם יצירתיות משפטית ומקצוענות ברמה הגבוהה ביותר לצד שירות אישי, יעיל ומסור.

אנו מאמינים כי אין תיק דומה למשנהו וכל תיק דורש התייחסות ייחודית ובחינת כל המשתנים המשפטיים והעסקיים תוך שימת לב לפרטים הקטנים. עבורנו כל תיק הוא עולם ומלואו ומירב תשומת הלב מוקדשת לניתוח הבעיות הייחודיות בכל תיק ותיק והפעלת חשיבה “מחוץ לקופסא”.

תפישת עולמנו המקצועית מושתתת על ראיה ארוכת טווח, בבחינת “סוף מעשה במחשבה תחילה” והיא המתווה את אופן ניהולו של כל תיק ותיק בדרך להשגת התוצאות הרצויות עבור הלקוח. האסטרטגיה המשפטית נגזרת מצרכיו ויעדיו של הלקוח ונקבעת לאחר בחינה מעמיקה של כל ההיבטים הקשורים, תוך חתירה מתמדת למציאת פתרונות יצירתיים.

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי, מסור ויעיל תוך שמירת קשר אישי וזמינות מרבית וסבורים כי המפתח להגשמת מטרות הלקוח, הינו קיום דיאלוג מתמיד עמו תוך שקיפות מלאה.

הידע והניסיון המקצועי בתחומי ההתמחות של המשרד, המצוינות המקצועית, הזמינות והשירות האישי, מעניקים ללקוחותינו ערך מוסף וייחודי.